O nas

Centrum Kompetencyjne, CK AB

Kim jesteśmy? Stanowimy zespół inżynierów, architektów rozwiązań i koordynatorów projektów, działający w strukturach firmy AB S.A. – największego dystrybutora IT w regionie. A dzięki Agnieszce, Joannie, Karolinie, Miłoszowi, Adamowi, Markowi, Tomkowi, Jurkowi, Przemkowi, Grzesiowi, Pawłowi, drugiemu Pawłowi, Michałowi i drugiemu Michałowi, Łukaszowi i Bartkowi, będziecie mieli możliwość przeczytać lub obejrzeć ciekawy materiał o tajnikach najnowszej technologii IT.

Dlaczego akurat blog traktujący o technikaliach IT? To wynika przede wszystkim z naszych fascynacji i zainteresowań technologiami informatycznymi, a także chęcią podzielenia się z Wami naszym punktem widzenia na nie.

Czego możecie się zatem spodziewać po naszym blogu ? Przede wszystkim dużej dawki informacji technicznych, poradników (często w formie krótkich filmów), pokazujących ciekawe i naszym zdaniem interesujące funkcjonalności implementowane w takich urządzeniach, jak serwery, macierze dyskowe, urządzenia sieciowe, firewalle, urządzenia klienckie etc… Będziemy również zajmowali się technologiami wirtualizacji i budowania rozwiązań chmurowych, backupu oraz bezpieczeństwa IT.

THE CREW (Zespół CK)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.